Özlem Balkan için Ne Dediler?

   Katılımcıların eğitime katıldıktan sonra verdiği geribildirimlerden: 

“Yeni terfi ettiğim ve ekibi yönetmekte bocaladığım bir dönemde sizden aldığım eğitimin mihenk taşı olduğunu belirtmek isterim. O dönemde adeta ilaç oldu bana desem yeridir. Birbirinden kopuk duran potansiyelleri biraraya getirebilmek kısaca ekip olabilmek yolunda önemli katkılarınız oldu. “

“Sizi dinlemek ve okumak benim için bir şans ve zevk. Saygılarımla,”

“Çalışanlara bakış açımdaki en büyük değişiklik şu oldu: Farkındalık yarat ve izle!”

“Sizden aldığım yöneticilik eğitimi bana çok yararlı oldu. Temennim sizinle daha nice eğitimlere...Bakış açısı olarak en büyük değişikliğimi bir cümle ile anlatsam herhalde,  -sorunun parçası değil de çözümü olmak-  diyebilirim.”

“Öncelikle ilgi, alakanız beni çok etkiledi, teşekkür ederim. Genelde bu tarz alınan eğitimlerde pratiğe aktarım gerçekten zor olmaktadır. Sizin farkınız bu olsa gerek, eğitimdeki aktiviteler unutmamı engelledi.  Emeğiniz için çok teşekkürler, kendinize iyi bakın.”

“Artık daha az konuşup daha çok dinliyorum. Önem verdiğim konuları kısa ve anlaşılır örneklerle hem çalışma arkadaşlarıma hem gerektiğinde müşterilere anlatıyorum. Bu sayede gölge müşteri notumuzun arttığını düşünüyorum. Daha önceki dönemde 45 olan not, bu dönem 89’a çıktı.”

“Sizdeki o muhteşem heyecan eğitimde sanırım bize de bulaştı. O heyecan ile daha çok sinerji yarattığımı, ekibime ortak değerler aşıladığımı düşünüyorum. Aldığımız başarılı sonuçlar da bunu destekliyor sanırım.  Yönetim tanımı bence artık şu: Sorumluluktur,  insan gelişimine katkıda bulunarak  hoşgörü, sezgi, zeka ve bilgiye dayalı karar almaktır.”

“Eğitim bana kendi farkındalığımı hissetmemde çok yararlı oldu. Olması gerekenin benim davranışlarım ve fazlası olduğunu bir kez daha gösterdiğiniz için teşekkür ediyorum. Pozitif enerjimin çevremdekilere de ışık olduğuna inanıyorum.  İyi ki sizinle tanışma fırsatı bulmuşum.”

“Eğitim gerçekten süperdi. Tek bir cümle ile anlatmam gerekirse; Tepki vermek yerine yapıcı olmayı öğrendim. “
 

    Süleyman Seba Cd. Çeşme Meydanı Sk. No: 5-1 Maçka - Beşiktaş      Tel: (0212) 259 37 11      E-posta: ozlembalkan@bkare.com.tr