Sıkça Sorulanlar - FAQ

  

1) Coaching Game (koçluk oyunu) tam olarak nedir? 

POINTS OF YOU – The Coaching Game (Koçluk Oyunu),  insanlar arasında açık, kaliteli iletişim kurmaya yarayan çok güçlü bir araçtır. Tek başına, ikili olarak, küçük gruplarda, koçluk görüşmelerinde, büyük toplantılarda, eğitimlerde kullanılabilir. Kitin içeğini görmek için tıklayınız.

2) Neden oyun diyorsunuz?

“Oyun” diyoruz, çünkü oynanıyor: 1) çünkü,oyunda normal zamanda söylemeyeceğimiz şeyleri söyleriz  2) Çünkü, oyunda  şans  vardır. Bunun yanısıra,  oyun akışı öyle güvenlidir ki, her oyuncu istediği ölçüde aktif olur, istediği kadar paylaşır.

3) Coaching game’i kullanmak için mutlaka koç mu olmam gerek?

Hayır. Coaching Game, koçlar terapistler, pskikologlar vd. için çok kullanışlı bir araç olmasına rağmen herkesin kullanımı için hazırlanmıştır. Evinizde kendi başınıza, bir eşle veya ailenizle oynayabilirsiniz. Değişik uzmanlık alanlarına, eğitimlere adapte edilebilir. Deneyimlerimize göre birçok kişi, kendi teknik alanlarında bu aracı uygulamaktadır; eğitim, tiyatro, yönetim teknikleri, alternatif tıp, aile tolantıları vd.

4) Sadece İngilizcesi mi var? Türkçesi yok mu?

Şu anda Türkiye’de İngilizce versiyonu kullanılıyor. Coaching Game kitinin içinde kartlardaki tema isimleri için çıkartmalar ve kitabın Türkçeleştirilmiş Cdsi de verilmektedir. Tıklayınız

Oyunun doğası ve yapısı, İngilizce nedeniyle kullanımı  zorlaştırmak yerine zenginlik getirmektedir. Atölye çalışmaları ve “buluşma”lara katılarak oyun hakkında daha fazla pratik kazanılmaktadır. Özellikle İngilizce versiyonu kullanarak İngilizcelerini geliştirdiklerini belirtenler bulunmaktadır. 

5) Nasıl kullanılacağı hakkında (tek başına-birebir görüşme-gruplarda) nereden daha fazla bilgi alabilirim?

Kiti alıp hemen başlayabilirsiniz, kitin içinde açıklamalar (8-11 sf) mevcuttur. Elbette, bununla sınırlı kalmıyor Coaching Game ile biraraya gelen getirdiğimiz  90 dakikalık “buluşma”lar düzenliyoruz. Eğitim ve etkinlikler için tıklayınız.

6) Nasıl sahip olabilirim? Fiyatı nedir?

Lütfen Bana Yazın a tıklayarak, bilgi alınız. Sadece kiti edinmeniz değil onu hakettiğiniz değerde kullanmanız için seçeneklerimiz bulunmaktadır. Özlem Balkan size ayrıntılı bilgi verecektir.

7) Coaching Game halen adresime ulaşmadı. Ne yapabilirim?

Size gönderilen iletide yer alan gönderi numarasını  bildiriniz. Böylelikle takip edebilir ve size geridönüş yaparız.


 

    Süleyman Seba Cd. Çeşme Meydanı Sk. No: 5-1 Maçka - Beşiktaş      Tel: (0212) 259 37 11      E-posta: ozlembalkan@bkare.com.tr