E-Learning Eğitimleri

Bkare danışmanlık ve Bilgikurdu işbirliğinde hazırlanan e learning eğitimleri

Çek Hukuku 1

   Çek Hukuku eğitimiyle çekle ilgili kapsamlı bilgi alarak çek tahsilatıyla ilgili muhtemel hataları minimuma indirebilirsiniz. Eğitimde genel olarak çekin niteliği, çekme ehliyeti temsili, çekin yasal unsurları ve özel çek türleri, çeklerin düzenleme ve devir şekilleri ve çekte ciro konuları örnek olaylarla açıklanmaktadır.

Çek Hukuku 2

   Çek Hukuku'nun devamı olan bu eğitimde çekte ibraz ve ödeme, ibraz süreleri, sürelerin hesaplanması, ibraz süresi geçen çeklerde yapılması gerekenler ve çekte zaman aşımı konuları örneklerle açıklanmaktadır.

Çek Kanunundaki Değişiklikler Eğitimi

   Bu eğitimde Çek kanunu ile getirilen değişiklikler konu alınmakta çekin şekil şartları, karşılıksız çek ve bankaların bildirim yükümlülükleri gibi konulardaki değişiklikler incelenmektedir.

Temel Hukuk 1 - Bölüm 1

   Temel Hukukun bu başlangıç eğitiminde; hukukun tanımı ve hukukun dalları, hukuksal yaptırımları, yazılı kaynaklar ve kurallar hiyerarşisi, bankacılığın temel mevzuat kaynakları, bankacılık kanununa göre bankacılığın tanımını ve tipleri, bankacılık kanunu açısınından şube ve ticaret hukunda şubenin tanımı zengin görsel içerik ve etkileşimlerle verilmektedir.

Temel Hukuk 1 - Bölüm 2

   Temel Hukukun bu ikinci bölümünde; hak ve hakların tanımı, hukuki işlemde irade beyanı ve geçerlilik şartları, hak ehliyeti ve fiili ehliyet, ayırt etme gücü, erginlik ve kısıtlama ile fiili ehliyeti sınırlayan özel durumları konuları zengin görsel içerik ve etkileşimlerle verilmektedir.

1 2 » »»

    Süleyman Seba Cd. Çeşme Meydanı Sk. No: 5-1 Maçka - Beşiktaş      Tel: (0212) 259 37 11      E-posta: ozlembalkan@bkare.com.tr